Poszukiwany pracownik do nowej linii produkcji płyt kompozytowych

ZUOK w Hryniewiczach poszukuje pracownika na stanowisko Technika utrzymania ruchu linii technologicznej, którego zadaniem będzie nadzór i eksploatacja ciągu technologicznego do produkcji płyt kompozytowych, który powstaje w zakładzie. Na oferty czekamy do 30 kwietnia 2022 r.

Ilustracja do artykułu linia.jpg
Pracownik na stanowisku Technik utrzymania ruchu linii technologicznej – operator linii będzie wykonywać czynności związane z bieżącym nadzorem i eksploatacją ciągu technologicznego do produkcji płyt kompozytowych tj. sterowanie maszynami i urządzeniami wchodzącymi w skład nowoczesnej linii produkcyjnej, nadzór i kontrola przebiegu procesu technologicznego, bieżące prace konserwacyjne i naprawcze. W ramach potrzeb zakładu pracownik na stanowisku Technik utrzymania ruchu linii technologicznej – operator linii  zobowiązanybędze  do zapoznania się, oraz wspierania personelu technicznego w bieżącym nadzorze i eksploatacją pozostałych ciągów technologicznych ZUOK w Hryniewiczach.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mailowy: zuok@lech.net.pl wpisując dane do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań można dzwonić pod numer: 85 67 84 914.
Termin składania CV upływa 30.04.2022 r.
Powrót na początek strony