Aktualności

 • Ilustracja do artykułu IMG_4621_resize.JPG

  Przypomnienie o zasadach odbioru odpadów wielkogabarytowych

  Przypominamy, że odbiór mebli i innych odpadów wielkogabarytowych (w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego) z nieruchomości wielorodzinnych odbywa się co najmniej raz w miesiącu według określonego harmonogramu.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu azbest dach.jpg

  Uzyskaj dotację na usunięcie azbestu

  Usunięcie wyrobów zawierających azbest jest obowiązkiem właściciela, użytkownika wieczystego lub zarządcy nieruchomości. Wszystkie wyroby azbestowe, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa należy usunąć do końca 2032 roku. W pierwszej kolejności powinny być usunięte wyroby zniszczone, stanowiące zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi oraz dla środowiska, które emitują do atmosfery niebezpieczne substancje.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu 279835572_5477824295584431_2656388903566149640_n.jpg

  Dzień otwarty w spalarni. Zapraszamy 28 maja do ZUOK Białystok.

  28 maja zapraszamy na Dzień Otwarty do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku. Białostoczanie, którzy zarejestrują się na zwiedzanie przez naszą stronę internetową, będą mieli okazję zobaczyć jak dzięki spalaniu odpadów produkujemy energię elektryczną i cieplną.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu 111.jpg

  Program edukacyjny "Z sercem do nakrętek"

  W 30 białostockich szkołach podstawowych i ponadpodstawowych od 1 lutego 2022 r. zostały rozstawione pojemniki w kształcie serca do gromadzenia nakrętek. Tegoroczna akcja, która potrwa do końca grudnia 2022 roku, była poprzedzona Programem Pilotażowym zrealizowanym w 2021 r. w ramach którego zebrano ponad 4 tony nakrętek (4 160 kg). W projekcie wzięły udział cztery białostockie placówki oświatowe: I Liceum Ogólnokształcące, III Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Podstawowa Nr 12 i Szkoła Podstawowa Nr 50.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu dzienotwarty.jpg

  Dzień otwarty na Dzień Ziemi w spalarni. Zapraszamy 23 kwietnia.

  Z okazji Dnia Ziemi, zapraszamy na Dzień Otwarty do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku. Białostoczanie, którzy zarejestrują się na zwiedzanie przez naszą stronę internetową, będą mieli okazję zobaczyć jak dzięki spalaniu odpadów produkujemy energię elektryczną i cieplną.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu linia.jpg

  Poszukiwany pracownik do nowej linii produkcji płyt kompozytowych

  ZUOK w Hryniewiczach poszukuje pracownika na stanowisko Technika utrzymania ruchu linii technologicznej, którego zadaniem będzie nadzór i eksploatacja ciągu technologicznego do produkcji płyt kompozytowych, który powstaje w zakładzie. Na oferty czekamy do 30 kwietnia 2022 r.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu 0x0_pojemniki_poprawka.jpg

  Jak segregować odpady - ulotka w języku ukraińskim

  Z myślą o przybyszach z Ukrainy przygotowaliśmy ulotkę w języku ukraińskim dotyczącą selektywnej zbiórki odpadów jaka obowiązuje w naszym mieście.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu kierowca.JPG

  Poszukiwani pracownicy na stanowiska: sortowacz - klasyfikator

  Spółka LECH ogłosiła rekrutację do ZUOK Hryniewicze na stanowiska: Sortowacz-Klasyfikator. CV można składać w terminie do 31 marca 2022 r.

  Czytaj więcej
Powrót na początek strony