wyszukajPublikacje

Piknik ekologiczny w ramach konkursu "Nasze Przedszkole jest Eko"

Piknik ekologiczny w ramach konkursu "Nasze Przedszkole jest Eko" | Edukacja Ekologiczna - Nowy system gospodarki odpadami komunalnymi w Białymstoku

We wtorek 19 września Przedszkole Samorządowe nr 78 w Białymstoku odebrało nagrodę główną w II edycji konkursu „Nasze Przedszkole jest Eko” zorganizowanym w ramach prowadzonych działań edukacyjno-informacyjnych na temat systemu gospodarki odpadami. Nagrodą był Piknik Ekologiczny.

W konkursie wzięło udział 12 przedszkoli z Białegostoku, które przez 4 miesiące realizowały zadania ekologiczne m.in. przygotowanie teatrzyku ekologicznego, gry edukacyjnej o segregacji odpadów czy przygotowanie recyklingowych prezentów dla rodziców z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty.

W ramach głosowania na wykonane prace oddano łącznie 4,5 tysiąca głosów! Laureatem I miejsca zostało Przedszkole Samorządowe nr 78 w Białymstoku z sumą punktów 2018.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony www.odpady.bialystok.pl oraz profilu na portalu facebook, gdzie opublikowane zostaną informacje o konkursach ekologicznych. Zapraszamy!

Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z pikniku (należy kliknąć na zdjęcie poniżej)

data publikacji: 2017-09-27

 
loading