wyszukaj


Mapa pojemników na elektroodpady

100 zielonych kontenerów na elektrośmieci jest rozstawionych na terenie całego Białegostoku. To nowy rodzaj pojemników, który rozszerza system selektywnej zbiórki odpadów w mieście. Mieszkańcy Białegostoku będą teraz mogli jeszcze łatwiej pozbyć się starego, zepsutego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Do nowych kontenerów można wyrzucać drobne elektroodpady m.in.: telefony komórkowe, komputery i podzespoły, narzędzia elektryczne, drobny sprzęt agd i rtv itp. Do kontenerów nie można wrzucać żarówek i świetlówek energooszczędnych.

Większy i cięższy sprzęt elektryczny typu lodówka, kuchenka czy pralka, można oddać zamawiając bezpłatny odbiór z domu pod numerem telefonu 85 741 79 83. Tego rodzaju odpady odbierane są również w ramach odbioru odpadów wielkogabarytowych. Można też zdać je samodzielnie w jednym z dwóch białostockich Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK):
- na terenie ZUOK w Hryniewiczach
- przy ul. 42 Pułku Piechoty w Białymstoku.

Dodatkowe informacje nt. możliwości oddania zużytego sprzętu elektrycznego znajdują się na stronie: http://odpady.bialystok.pl/sprzet-elektryczny-i-elektroniczny/


Poniżej mapa na której znajdą Państwo lokalizacje pojemników:
 
loading